valuephone a VeriFone navázaly spolupráci

Berlín/Bad Hersfeld, 15. dubna 2014: Společnosti valuephone a VeriFone navázaly spolupráci za účelem zvýšení tržního podílu v oblasti mobilních plateb (tj. plateb využívajících mobilní telefon) založených na bezkontaktní technologii NFC (Near Field Communications). VeriFone plánuje integraci systému valuephone do svého hybridního terminálu H5000 podporujícího technologii NFC, jenž je nástupcem nejrozšířenějšího platebního terminálu v Německu Artema Hybrid. V blízké době tak bude každý obchodník moci nabídnout koncovým zákazníkům, kteří vlastní chytrý telefon s podporou technologie NFC, maximální komfort při využívání aplikací firmy valuephone za pomoci bezkontaktní technologie Tap & Go (“Přilož a jdi”). Díky rychlému zpracování transakcí a flexibilní obsluze má terminál H5000 pro tyto účely ideální předpoklady. Na technologii NFC bude založeno rovněž již zavedené řešení od společnosti valuephone, které umožňuje využití kuponů a poukázek při nákupu nebo připsání bodů a následnou platbu těmito body.

„Spolupráce se společností VeriFone významným způsobem rozšíří okruh našich zákazníků, kteří využívají své mobilní telefony pro finanční transakce a nákup pomocí kuponů, z čehož budou profitovat majitelé maloobchodů v celém Německu,“ tvrdí Stefan Krueger ze společnosti valuephone GmbH. 

„Využití aplikace valuephone v praxi prokázalo, že si úhrada prostřednictvím mobilního telefonu získává čím dál více příznivců. Proto jsme přesvědčeni o tom, že mnoho obchodníků výhody vyplývající z kooperace obou společností uvítá, a my tak získáme další možnosti odbytu,“ dodává Markus Hövekamp ze společnosti VeriFone Deutschland.

Terminál H5000 od společnosti VeriFone

Poznámka: Obrazové materiály pro vytištění jsou k dispozici na adrese http://global.verifone.com/company/media-library/countertop/

Platforma vyvinutá firmou valuephone pro věrnostní systém Mobile Loyalty: mobilní komunikace se zákazníkem, mobilní kuponing a platební operace přes mobilní telefon.

O společnosti valuephone

valuephone je přední poskytovatel na poli mobilních plateb, mobilního kuponingu a mobilních věrnostních systémů pro obchodníky. Základem je přitom platforma „360 Grad Mobile Loyalty“ pro mobilní věrnostní programy v maloobchodním sektoru. Firma založená v roce 2006 má kromě centrály v Berlíně také pobočky v saském Schönecku a západočeské Plzni. valuephone je průkopníkem v oblasti mobilních věrnostních systémů a mobilních plateb na německém trhu. 

http://www.valuephone.com/

O společnosti VeriFone

VeriFone Systems, Inc. (NYSE: PAY) je světovým lídrem na poli bezpečných elektronických platebních systémů. Díky své dlouholeté zkušenosti a unikátním produktům a službám poskytuje VeriFone řešení pro bezhotovostní platby využitelná při obsluze zákazníka personálem i v případě samoobslužných terminálů. Cílovým segmentem společnosti VeriFone jsou telekomunikační společnosti a bankovní instituce, maloobchody, pohostinská zařízení, čerpací stanice, ale i úřady a zdravotnická zařízení. Platební řešení od VeriFone jsou vždy přizpůsobena specifickým potřebám jednotlivých obchodníků, mobilních operátorů a společností nabízejících služby a jsou již rozšířena po celém světě – ve všech hlavních vyspělých státech i v nejdůležitějších nově industrializovaných zemích.

Německá centrála společnosti VeriFone se nachází ve městě Bad Hersfeld.