360° Mobile Loyalty

Mobilní komunikační platforma
s managerem kuponů a akcí

 

Mobile Payment

Platby přes telefon - pomocí čárového kódu, NFC nebo vpNowID
rychle, bezpečně & jednoduše

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------

"Mobil je platební karta

budoucnosti."

 

Rainer Gläß
Jednatel firmy valuephone GmbH

-----------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše mobilní aplikace pro všední den - mobilní platba a výhody

 

handys_de

Jste neustále na cestách? Zjišťujete  pravidelně až v obchodě, že jste zapomněli nákupní seznam doma? Nemáte přehled o tom, jaká je tento týden speciální nabídka, a i slevové kupony z letáků jste omylem nechali na kuchyňském stole? Nemůžete si vybrat hotovost, protože je nad Vaše síly zapamatovat si PIN Vaší platební karty? A k tomu všemu potřebujete naléhavě zavolat do práce, ale telefonní číslo kolegy máte uložené ve firemním mobilu, ve kterém se právě vybila baterie?

Nezáleží na tom, zda se Vaše problémy týkají platebních či bonusových karet, kuponů a poukázek, nákupních seznamů, přístupových dat nebo PIN-kódů, aktuálních týdenních akcí Vašeho oblíbeného obchodu nebo kontaktů, které máte uloženy v jiném telefonu - s aplikacemi od společnosti valuephone máte vždy vše k dispozici přímo ve Vašem mobilním telefonu!

Objevte snadné placení pomocí mobilního telefonu s integrovaným programem pro udržení zákazníka, který je speciálně upraven pro potřeby Vašich zákazníků.

Program obsahuje: automatické účtování slevových kuponů, poukazů i bonusových bodů ze zákaznických karet. To vše v rámci jediného procesu a pohodlně při placení na pokladně. Po nákupu s valuephone je pokladní lístek již po několika vteřinách k dispozici v mobilní aplikaci nebo na připojeném portálu.

Nabídněte Vašim zákazníkům Einkaufslisten-Manager pro plánování a řízení nákupů nebo Promotion-Manager, s nímž jim neunikne žádná speciální nabídka či akce! Dohromady s programem Adress-Manager pro správu adres a kontaktů a PIN-Manager pro bezpečné ukládání přístupových dat a PIN-kódů v mobilním telefonu tak získáte kompletní balíček, který Vašim zákazníkům umožní nakupovat, i když nemají u sebe hotovost!

Vítejte v mobilním světě společnosti valuephone