Náplň práce

  • Vývoj serverových a klientských aplikací pro mezinárodní maloobchodní řetězce v jazyce Java
  • Analýzy, návrhy a realizace specifických řešení
  • Využití moderních technologií spjatých s jazykem Java pro nové projekty z oblasti marketingu a retailu
  • Práce v mezinárodním realizačním týmu

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru podmínkou (ideálně se zaměřením na tvorbu SW)
  • Dobrá znalost jazyka Java - J2SE
  • Znalost relačních databází a SQL
  • Znalost XML
  • Znalost J2EE nebo Spring technologie výhodou
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (denní užívání)
  • Analytické myšlení
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Pružnou pracovní dobu
  • Lokalitu v centru Plzně s vynikající dostupností
  • Volitelné jazykové kurzy (AJ, NJ, RJ)
  • Sportovní aktivity a relaxace v areálu zdarma (Squash, masáže,…)
  • Stravenky
  • Speciální mobilní tarif od Vodafone
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příjemný mladý kolektiv
  • Společné mimopracovní aktivity
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Další systém odměn a benefitů
  • Nástup ihned, či dle dohody
  • Práce vhodná i pro absolventy

V případě zájmu pošlete svoje CV na