Těšíme se právě na Váš životopis!


Vaše podklady pošlete prosím e-mailem na adresu:Kontakt

FuturePhone s.r.o.
Kalikovský mlýn
Radcická 40
30100 Plzeň

Tel.: +420 379 307 311
Fax.: +420 379 307 326

Kariéra

Jsme si vědomi toho, že největším kapitálem firmy jsou lidé. Proto se staráme o Váš profesní i osobní růst.

Naše sesterská společnost Eurosoftware je předním evropským výrobcem nejmodernějších softwarových řešení pro maloobchod. Společně s firmou Eurosoftware se již mnoho let zabýváme problematikou v obchodování a jsme proto schopni využít získané zkušenosti a znalosti při tvorbě našich produktů.

Profitujeme z ideí a nápadů více než 100 zaměstnanců a jsme aktivní v celosvětových projektech. Společně s těmito úspěchy vyrostla i naše firma a pro blízkou budoucnost jsme si stanovili vysoké cíle. Pro splnění těchto cílů hledáme ty správné lidi!

Naše motto: Naši zaměstnanci tvoří FuturePhone – a každý je důležitý!

Nabízíme šanci na kariéru!

Kdo hledá výzvu, tomu se u nás otevírá atraktivní perspektiva a možnost rychlého rozvoje.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí

Naše firma sídlí v budově Kalikovského mlýna v centru Plzně. Po úspěšné rekonstrukci celého objektu nám dnes tato budova poskytuje nejen moderní pracovní prostředí, ale také četné možnosti sportovního vyžití a relaxace.

Podporujeme další vzdělávání našich zaměstnanců

Po našich zaměstnancích požadujeme velké odborné znalosti a očekáváme kvalitní výkony a kreativitu. Z těchto důvodů naše zaměstnance podporujeme v dalším odborném vzdělávání v externích a interních kurzech. Důležitou součástí pracovního procesu v naší firmě je každodenní komunikace s kolegy nebo zákazníky v cizím jazyce. Proto podporujeme prohlubování a rozvoj znalostí německého a anglického jazyka v pravidelných jazykových kurzech.

Motivujeme naše zaměstnance


Vážíme si našich zaměstnanců a vážíme si jejich práce. Chceme, aby pro naši firmu pracovali zodpovědně a aby odevzdávali výkony v nejvyšší kvalitě. Proto naše zaměstnance motivujeme – odpovídajícím platem, programem vzdělávání a benefity.

Těšíme se na Vás!