O společnosti FuturePhone

Na objednávku společnosti valuephone GmbH vyvíjí firma FuturePhone softwarová řešení pro různé platformy mobilních telefonů jako je iPhone, Windows Phone, Android nebo Smartphones na bázi Javy.

 

Aplikace fungují v propojení s osobní internetovou stránkou. Tak má uživatel svá osobní data vždy k dispozici a připravena k použití, a to po celém světě.

360° mobile loyalty od firmy valuephone

nabízí novou strategii pro maloobchod založenou na koncové komunikaci, jež umožňuje neustálou a trvalou interakci se zákazníkem.

Firma valuephone nabízí uživateli aplikace pro mobilní přístroje, které umožňují používání zákaznických a bonusových karet, mobilní správu kuponů a bezhotovostní realizaci plateb.

 

valuephone mobile payment

V závislosti na technickém vybavení pobočky mohou být využity různé metody plateb pomocí valuephone. Využití technologie "Near Field Communication (NFC)", speciálního vpNowID nebo naskenování čárového kódu umožní rychlé a bezproblémové vytvoření spojení v rámci interakce mezi mobilním telefonem a pokladním systémem.

Náš neustále se rozrůstající tým poskytuje kvalitní servisní služby pro softwarové aplikace, a to při zachování vysoké úrovně komunikace se zákazníky.

Management společnosti, která byla založena v roce 2006 v Schönecku, může stavět na 20letých zkušenostech v oblasti maloobchodu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Servis související s nákupem

• mobilní platební styk - rychle, bezpečně & jednoduše

• využití kuponů a slevových výhod

• zjištění aktuální nabídky a slevových akcí

• vytváření a spravování nákupních seznamů

 

Servis související s mobilním telefonem

• bezpečné uchovávání přístupových dat a PIN-kódů

• pohodlná správa kontaktů

• vytváření nákupních seznamů společně s přáteli